Pravidla

Základní pravidla:
  1. Hraje se na konzolých PS3 ve hře FIFA 11 za Profesionální kluby (tj. v týmové hře až 11 hráčů proti 11)
  2. Každý celek může vstoupit do soutěže, stačí informovat hlavního administrátora (Jeniczech) na osmanecek@seznam.cz, ICQ: 637-336-965 nebo SKYPE: jeniczechcz PSN: Jeniczech. Kontaktovat ho můžete přes chat nebo přes PSN.
  3. V této lize neprobíhá hlášení výsledků, vše funguje automaticky. Tj. to co jste dělali do teď děláte dál a my jen monitorujeme Vaše výsledky a informace o Vašem klubu.
  4. Tato liga průběžně prohledává síť (PSN) a v případě zjištění většího množství českých hráčů za jeden celek automaticky zařazuje celky do soutěže. Díky této funkci máme jistotu, že se jedná o nejlepší soutěž v ČR a celky tak právoplatně obdržují titul mistra České republiky za jejich výsledky.
  5. Je přísně zakázáno používání Hacků u Virtuálních hráč
  6. Na soupisce celku může být zapsáno maximálně 13 hráčů. Pravidlo je platné od 7.1.2011, 17:00.  V případě překročení bude následovat penalizace 500 bodů za každý započatý den

Pravidla pro nové hráče (jednotlivce):
    1. V případě zájmu stačí napsat komentář na Free Agents kartě a uvést kontaktní informace. Při nalezení klubu prosím napište opět na kartě Free Agents, že jste klub nalezli a Váš předešlí komentář může být smazán.
    2. Nebo kontaktovat kapitány jednotlivých mužstev přes  PSN

Novinářská pravidla:
      1. Každý klub má právo si zvolit své novináře, kteří budou průběžně psát o dění v klubu
      2. Novinář nesmí napadat druhé celky a musí jednat v duchu fair play
      3. V případě zájmu žádáme kapitány, aby kontaktovali Jeniczecha na osmanecek@seznam.czICQ: 637-336-965 nebo SKYPE: jeniczechcz, který posléze zařídí udělení novinářské license.
      Pravidla pro ligové turnaje:
      1. Pravidlo páté minuty - Všechny celky mají právo z jakéhokoliv důvodu opustit zápas do 5 minuty.
      2. Pravidlo přerušeného zápasu - Pokud dojde k přerušení zápasu, naváže se nové spojení a oba celky zajistí úpravu skóre vlastními góly tak aby skóre odpovídalo zápasu před přerušením. Tým, který v době přerušení držel míč dostává míč a zahajuje hru na své polovině bez napadání soupeře v čase, kdy došlo k přerušení. V případě, že došlo k přerušení v době, kdy se míče nedotýkal ani jeden z celků dostává míč celek, který se dotýkal míče naposledy před přerušením. Do takto nastaveného zápasu mohou zásahnout pouze členové, kteří odehráli prvních pět minut zápasu před přerušením.